به روز بودن

اگر می‌خواهید یک طراح فشن باشید، باید درمورد هرچه در دنیای مد و فشن وجود دارد اطلاعات به دست آورید. شاید خودتان را یک فرد به روز و اهل مد بدانید اما شاید ندانید که آنچه شما برای پوشش و ظاهر خودتان و اطرافیانتان در این بازه زمانی انتخاب می‌کنید با معیارهای جهانی مد متفاوت باشد.

دوخت دقیق و با کیفیت

حتی اگر قرار نباشد که شما طرح نهایی را خودتان بدوزید، باز هم باید اصول اولیه دوخت لباس را بدانید. بدین‌ترتیب با دید و دانش بهتری می‌توانید ایرادهای کار را بفهمید و برای بهتر و جذاب‌تر کردن آن گام بردارید. دانستن امکاناتی که در طرح و ایده شما وجود دارد مهمترین بخش برای خلاقیت و ارائه ایده‌های نوآورانه است.

طراحی زیبا

طراحی مد، هنر استفاده از طراحی و زیبا شناسی در تولید پوشاک ، کیف ، کفش و زیور آلات است و متاثر از فرهنگ ها و آداب و رسوم جوامع مختلف بوده و به اندازه همین تفاوت ها دارای تنوع بالایی است. تاریخچه رسمی طراحی مد و لباس به ابتدای قرن نوزدهم زمانی که طراحان به طراحی لباس برای مجالس اشرافی می پرداختند بر می گردد.

درباره ما

شرکت آترین طب

با مقایسه توانمندی و خدمات آترین طب نقش جهان با سایر توانمندی و خدمات شرکتهای تولیدی و رقبا دیگر ، مزایای همکاری با ما به سهولت مشخص می گردد. در ذیل مواردی که آترین طب نقش جهان را از سایر شرکت های مشابه متمایز می نماید، قید شده است:

1- ما بر این باور هستیم که معامله بایستی برد – برد باشد . و هر دوطرف از منفعت آن بهره مند گردند . ما همیشه در کنار مشتری می ایستیم و با همفکری و مشورت با مشتری ، خود و ا و را به بهترین سر منزل مقصود می رسانیم .

2- ما مدعی هستیم درک درستی از تجارت صحیح داریم . برای اثبات این مدعا صداقت در گفتار و رفتار حرفه ایی ما نمود می کند .

3- تجربه حضور ما در عرصه خدماتی و تولیدی بسیار زیاد است .

4- گروه آترین طب متشکل از اقشار زحمت کش ومتخصص این مرز و بوم می باشد و تمام سعی و تلاش خود را در جهت انجام وظایف به بهترین نحو می کند .

5- کیفیت، وجه تمایز بارز ما است . ما از بهترین مواد اولیه موجود در بازار بهترین برش و دوخت مناسب استفاده می کنیم .

6- ما همیشه به بهبود کیفیت و کمیت کالای خود می اندیشیم و اقدامات سریع انجام می دهیم . ما از پیشنهاد ها و انتقادهای مشتریان بهترین سود و منفعت را می بریم .

7- از همه مهمتر قیمت ما یک قیمت رقابتی با بازار است .

8- یکی از اهداف مهم ما کم کردن هزینه های اضافی و تحمیلی بر مشتری است .

.